KLUCZE, PARAFIA PW. NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Intencje mszalne

INTENCJE MSZALNE od  10 XII – 16 XII 2018

 

Poniedziałek  - Dzień adwentowego skupienia, modlitwy i sakramentu pokuty i pojednania

8.00 + Izydor Banyś r. śm.

       + Marianna Banyś i zm. z rodz. Banyś

10.00 + Maria, Tadeusz Krupińscy

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

15.30 + Małgorzata Węgrzyn - od  społeczności Szkoły Podst. im. Jana Pawła II w Kluczach

17.00 + Bronisław Kopiński 12 r. śm. – od żony z rodz.

 

Wtorek

7.30 + Tadeusz Kocjan - od syna Maksymiliana z rodz.

17.00 + Stanisław Łaksa- od rodz. Pawlików

 

Środa

7.30 + Krzysztof Rolka – od siostry Bogusławy z mężem Adamem

16.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy

17.00 Msza św. zbiorowa

- w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii

-  w int. rodzin przyjmujących figurę MB Fatimskiej

-  w int. chorych i cierpiących

-  w int. podróżujących i kierowców

-  w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych

-  w int. rodziców modlących się za swoje dzieci

-  w int. rodziny NSPJ

Za zmarłych

+ Marianna 10 r. śm. Franciszek Pryga - od córki z rodziną

+ Małgorzata Węgrzyn - od Prezesa i druhów OSP Bogucin Duży

+ Aleksander Stanuch - od Kazimierza Stanuch z rodz.

+ Marianna, Stanisław Majcherkiewicz - od rodziny z Olkusza

+ Sebastian Gamrat - od sąsiadów z ul. Środkowej

+ Zdzisław Kocjan - od wnuczki Grażyny z rodz.

+ Ewa Rynkiewicz - od Zakł. pog. P. K. Myszora  

 

Czwartek

7.30 + Małgorzata Węgrzyn - od posłanki na Sejm RP P. Lidii Gądek  

16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.00 1) + Krystyna Cieślak 1 r. śm - od męża Bolesława z rodz.

         2) + Władysława Kordaszewska - od brata z rodz.

 

Piątek

7.30 + Aleksander Stanuch - od brata Antoniego z rodz.

17.00 + Stanisław Łaksa - od Stanisławy Muszyńskiej z rodz.

 

Sobota

7.30 W int. czcicieli św. O. Pio

17.00 (niedzielna) + Marcin, Aniela Piłka - od córki z rodz.  

 

Niedziela

8.00 + Maria Bąchór

10.00 + Tomasz Walnik 8 r. śm.

12.00 O Boże błog., opiekę M. Bożej, zdrowie dla P. Danuty z ok. 70 r. ur.

16.00 + Dawid Słota 3 r. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE od  3 XII – 9 XII 2018

 

Poniedziałek

7.30 + Krzysztof Rolka – od siostry Danuty z mężem

17.00 + Kazimierz Tomsia 2 r. śm. – od żony z dziećmi

 

Wtorek

7.30 + Mieczysław Majcherkiewicz 1 r. śm. – od żony z rodz.

17.00 + Tadeusz Głowacki 10 r. śm. – od żony

 

Środa

7.30 + Tadeusz Kocjan – od córki Aleksandry

16.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy

17.00 Msza św. zbiorowa

-w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii

- w int. rodzin przyjmujących figurę MB Fatimskiej

- w int. chorych i cierpiących

- w int. podróżujących i kierowców

- w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych

Za zmarłych

+ Zygmunt, Anna Łabuda

+ Jadwiga, Leopold Sierka

+ Jan, Alicja Saczka

+ Krystyna Swędzioł

+ Bolesław Majcherkiewicz

+ Julia, Władysław, Adam Piątek

+ Olga, Józef Adamuszek

+ Wanda Kita

+ Tadeusz Brodziński – od siostry Wandy i Jadwigi z rodzinami

+ Małgorzata Węgrzyn – od firmy Gardmet z Pilicy

+ Sebastian Gamrat – od Zakładu pog. P. K. Myszora

 

Czwartek

7.30 + Małgorzata Węgrzyn – od burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom

16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.00 1) + Mieczysław Kamionka – od wnuka Wojciecha z rodziną

         2) + Stanisław Łaksa – od siostrzenic Barbary i Sabiny i siostrzeńca Ryszarda

 

Piątek

7.30 Za dusze w czyśćcu cierpiące

17.00 + Antoni Lewowski – od szwagierki Lucyny z rodz.

 

Sobota

7.30 + Marian Waluśkiewicz – od żony

17.00 (niedzielna) + Stanisław Tokarczyk 30 r. śm.  

 

Niedziela

8.00 + Bożena Kaczmarczyk 13 r. śm.

10.00 + Za zmarłych z rodz. Modlińskich

12.00 O Boże bł., opiekę NMP, zdrowie dla P. Zbigniewa Luks w 50 r. urodzin – od żony,  dzieci i wnuczki

16.00 + Jadwiga – Wanda Kita

         +Roman, Bronisława Kita

         +Olga, Józef Adamuszek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE od  26 XI – 2 XII 2018

 

Poniedziałek

7.30 Do Ducha św.

17.00  + Stanisława Swędzioł 1 r. śm.

          + Andrzej, Józef Swędzioł - od syna Kazimierza z rodziną

 

Wtorek

7.30 + Janina Młodzik – od Ewy i Adama Czerwińskich z dziećmi

17.00 + Franciszek, Marianna Liber 9 r. śm. – od dzieci

 

Środa

7.30 + Tadeusz Kocjan – od córki Kariny z rodziną

16.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy

17.00 Msza św. zbiorowa

- w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii

- w int. rodzin przyjmujących figurę MB Fatimskiej

- w int. chorych i cierpiących

- w int. podróżujących i kierowców

- w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych

-  O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie dla P. Zdzisławy Stanisz

-  O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP, zdrowie dla P. organisty Zdzisława

Za zmarłych

+ Dobromir Semerdżijew 8 r. śm. od żony i córki z mężem

+ Janina Młodzik – od Grażyny i Kazimierza Łaksa

+  Małgorzata Węgrzyn – od Zarządu Gminnego OSP Bukowina Tatrzańska

+  Jadwiga Barakomska – od Andrzeja i Loni Kluczewskich

+  Aleksander Stanuch – od Zuzanny z rodziną

+ Krzysztof Rolka – od Marty i Bożeny z rodziną

+ Sabina Zynek – od Jana Noszczyka z córkami Dorotą i Małgorzatą

 

Czwartek

7.30 + Aleksander Stanuch – od szwagra Zdzisława z rodziną

16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.00 1) + Grzegorz Kumela – od kolegów i koleżanek z Uniwersytetu Ekonomicznego

         2) + Eugenia, Marian, Krystyna, Zygmunt Trepka

 

Piątek

7.30 + Małgorzata Węgrzyn – od biura rachunkowego „Total”

17.00 1) + Andrzej, Krystyna Walnik – od córki z rodziną

          2) + Andrzej Piątek – od siostry Teresy z rodziną

 

Sobota

7.30 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

17.00 (niedzielna) 1) + Alicja Walnik 2 r. śm.- od mamy i siostry z rodziną

                             2)+Eugeniusz Piłka

 

Niedziela

8.00 + Zofia Kurczek 18 r. śm.

       + Czesław Henryk Kurczek

         + Wanda Czerwińska

10.00 + Stanisława 24 r. śm. Jan Murowańscy i zm. z rodziny Goraj

12.00 O Boże błogosławieństwo, opiekę NMP zdrowie dla P. Janiny Morawiec i jej rodziny  

16.00 + Zdzisław 1 r. śm. Jadwiga Witkowscy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE od  19 XI – 25 XI 2018

 

Poniedziałek

7.30 + Jadwiga Barakomska – od Elżbiety Noga z rodz.

17.00 + Kazimierz Leszek Walnik – od żony i córki

 

Wtorek

7.30 + Waldemar Kazek – od kuzyna Marka z rodz.

17.00 + Janina, Bogusław Woszczek

          + Ziemowit, Adam Woszczek

 

Środa

7.30 + Antoni Lewowski – od szwagierki Krystyny z rodz.

16.30 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy

17.00 Msza św. zbiorowa

- w int. ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii

- w int. rodzin przyjmujących figurę MB Fatimskiej

- w int. chorych i cierpiących

- w int. podróżujących i kierowców

- w int. nowych powołań kapłańskich i zakonnych

- w int. Pana Organisty z racji wsp. św. Cecylii – patronki organistów

Za zmarłych

+ Janina Młodzik – od KGW Klucze

+ Tadeusz Kocjan – od swata Andrzeja z rodz. Nidzińskich

+ Waldemar Kazek – od rodziny z Olkusza

+ Teresa Kordula – od koleżanek córki z pracy

+ Aleksander Stanuch – od synów, synowej i wnuczki z mężem

+ Małgorzata Węgrzyn – od KGW Klucze

+ Sabina Zynek – od brata Andrzeja Mościńskiego z żoną i bratanicy Beaty Kawka z mężem z Myszkowa

 

Czwartek

7.30 + Tadeusz Kocjan – od mamy Zofii i brata Ryszarda

16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego

17.00 1) + Stanisław Majcherkiewicz – od rodz. Błaszczak

          2) + Eugeniusz Ściążko 28 r. śm.

 

Piątek

7.30 + Aleksander Stanuch – od żony Krystyny

16.00 1) + Marianna Barczyk - Oczkowska – od Andrzeja z rodz.

          2) +Stanisław (miesiąc po pogrzebie)

              + Marianna 5 r. śm. Majcherkiewicz – od córek z rodzinami

 

Sobota

7.30 + Janina Młodzik – od wnuczki Moniki z rodz.

17.00 (niedzielna)  + Mirosław Hagno – od mamy i sióstr

 

Niedziela

8.00 + Mieczysław, Andrzej Mucha

10.00 + Leokadia, Lucjan Supranionek

          + Zenon Latos

12.00 O Boże błogosławieństwo dla:

            - 7 r. urodzin Mateusz Kaczmarczyk

            - 60 r. urodzin Zdzisław Kazek – od żony i córek z rodz.

16.00 + Halina 3 r. śm. Kazimierz 14 r. śm. Mucha