1. W tym tygodniu wspominamy:

Poniedziałek - Uroczystość NMP Królowej Polski - głównej patronki Polski. Msze św. w porządku niedzielnym 8.00, 10.00, 12.00, 16.00.

230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. To dzień modlitw za rodaków na obczyźnie. Modlimy się w int. Ojczyzny.

Wtorek - św. Floriana - męczennika - patrona strażaków

Czwartek - Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba

Sobota - Uroczystość św. Stanisława - Biskupa i męczennika - głównego patrona Polski

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w I piątek od godz. 9.00. Spowiedź rano 7.15, po południu 17.30
  2. Nabożeństwo majowe w naszej parafii po Mszy św. o godz. 18.00 /dni powszednie/, w środę w czasie Nowenny ku czci NMP Nieustającej Pomocy, w Niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00
  3. W przyszłą Niedzielę spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. godz. 10.00 kl. III b, godz. 12.00 kl. III a, III c.
  4. Bóg zapłać za pracę, modlitwy, życzliwość i ofiary.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  6. Dobrej błogosławionej Niedzieli. Dobrego tygodnia. Bądźcie zdrowi. Trzymajcie się. Szczęść Boże. Alleluja!